18 | 10 | 2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Składała się z dwóch części: msza święta w kościele parafialnym w Pogorzeli i apel w sali gimnastycznej szkoły. Podczas apelu obecni byli zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum klas 1-2. Wszyscy uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali świadectwa z "czerwonym paskiem". Podczas uroczystości wszystkim pani Dyrektor Bożena Lorent wręczyła wybranym uczniom stypendia sportowe i naukowe oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

tekst i foto: Wioletta Perkowska

więcej fotografii

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Nareszcie nadszedł ten upragniony dzień - 24 czerwca 2016 roku. W galowych strojach, z uśmiechem na ustach, powedrowaliśmy do kościoła na uroczystą mszę świętą kończącą ten rok szkolny. Spotkanie w szkole poprowadzila wicedyrektor - pani Violetta Świder, która wręczyła uczniom wyrózniającym sie w nauce świadectwa z czerwonym paskiem. Otrzymali je:

kl 1a: Wojciech Woźniak, Paulina Sytnik

kl 1b: Joanna Wiatrowska, Weronika Kowalcze, Filip Gałęzki, Barbara Stefanik, Rafał Mroczka

kl 2a: Martyna Hernas, Błażej Bogdan, Martyna Pawłowska, Daria Woźniak

kl 2b: Bartosz Skwarczyński, Aleksandra Początek, Aleksandra Siedlecka, Martyna Stefanik.

Martna Stefanik otrzymała również nagrodę za osiągnięcia sportowe. Reprezentacje klas pierwszych i drugich zostały nagrodzone dyplomem za udział w szkolnym konkursie "Matematyczno - Przyrodniczy Czar Par". Najlpesi otrzymali zestaw cyrkli i linijek ufundowany przez Radę Rodziców PZSP w Olszance.

Kończąc apel pani Świder życzyła wszystkim uczniom bezpiecznych wakacji. Uczniowie rozeszli sie do klas, w których wychowawcy rozdali świadectwa pozostałym uczniom.

Życzymy udanych wakacji!

foto: Wioletta Perkowska

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 roku to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Prawie wszyscy nasi uczniowie otrzymali świadectwo, a wraz z nim promocję do klasy programowo wyższej. Uczniowie wyróżnieni otrzymali świdectwo z rąk pani wicedyrektor - Violetty Świder oraz gratulacje od swoich wychowawców. Niektórzy z wyróznionych mogli cieszyć się nagrodą książkową oraz stypendium naukowym.

klasa 1a                klasa 1b               klasa 2a                klasa 2b
Błażej Bogdan  - średnia 4,93

Aleksandra Początek - średnia 5,00

Paulina Farganus - średnia 5,07   Paulina Chmal - średnia 4,93
Martyna Hernas - średnia 5,21

Aleksandra Siedlecka - średnia 4,79

Paulina Hain - średnia 4,80   Urszula Golonka - średnia 4,93
Martyna Pawłowska - średnia 4,79

Bartosz Skwarczyński - średnia 5,00

Kamila Kadłubowska - średnia 5,47   Kinga Jastrzębska - średnia 5,40
    Martyna Stefanik - średnia 5,00   Natalia Siedlecka - średnia 5,07   Zbigniew Kuziemski - średnia 5,13
        Karolina Treffler - średnia 5,00
        Magdalena Zalewska - średnia 5,27
        Piotr Zalewski - średnia 4,80

Wszystkim uczniom zarówno tym, którzy nie zostali wyróżnieni, jak i tym wyróżnionym, gratulujemy wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas apelu zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczniów biorących udział w szkolnym turnieju "Matematyczno - Przyrodniczy Czar Par". Pani Beata Lemiszka wreczyła dyplomy i nagrody dla uczniów, ktorzy zdobyli wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym PCK w Brzegu na okolicznościową kartke pod hasłem "KREW CZŁOWIEKA DAREM ŻYCIA" (Krzysztof Semenowicz - klasa 1b, Martyna Stefanik - klasa 1b, Urszula Golonka - klasa 2b, Małgorzata Golonka - klasa 1b, Aleksandra Początek - klasa 1b, Natalia Siedlecka - klasa 1b). GRATULUJEMY!

tekst i foto: Wioletta Perkowska

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca to dzień, na który z utęsknieniem czekali wszyscy gimnazjliści. Uczniowie klas pierwszych i drugich otrzymali świadectwa. Na uroczystym apelu pani dyrektor Bożena Lorent wręczyła świadectwa z wyrównieniem najlepszych uczniom. Pozostali odebrali je z rak wychowawcy w swoich gabinetach. Wszyscy z uśmiechem na twarzy odjechali do domu życząc sobie nawzajem udanych wakacji.